Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Під час проведення будь-яких землевпорядних робіт, необхідно здійснювати виготовлення відповідної технічної документації, одна з яких — проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Опубліковано: Жовтень 15, 2018
4.6111111111111 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.61 (9 Голосів)

Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є одним з обов'язкових етапів процедури надання земельної ділянки. Проект землевідведення знадобиться, якщо ви плануєте зареєструвати право землекористування або право власності на земельну ділянку. У ньому обґрунтовуються розмір та межі майбутньої ділянки з урахуванням вимог, які встановлені в рамках раціонального використання суміжних ділянок землі.

Короткий зміст статті:

 1. Що таке проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки?
 2. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 3. Як виготовляється проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки?
 4. Скільки коштує проект землеустрою?
 5. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки – ціна

Про поняття землеустрою! Землевпорядкування – це завжди комплекс заходів, спрямованих на оцінку поточного стану земель, організацію та планування їх подальшого раціонального використання. Сюди відносять утворення нових та приведення в належний лад наявних одиниць землеустрою, визначення меж на місцевості, вирішення юридичних питань, що стосуються сільськогосподарського виробництва на території.

Що таке проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки?

Якщо Ви вирішили замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, то зрозуміти, що таке проект землеустрою Вам просто необхідно

Давайте для початку з’ясуємо, що таке проект землеустрою?

Проект землеустрою – це комплект документів, до складу яких входять креслення, розрахунки, описи, котрі містять пропозиції щодо землевпорядкування й де надається їх вичерпне обґрунтування. Проектування здійснюється за допомогою порівняння можливих варіантів та вибору найефективнішого і технічно досяжного з них.

Проект землеустрою є основою для юридичного оформлення та подальшого перенесення в натуру відповідного землевпорядного рішення.

В проекті землевідведення визначаються склад та якість земель, наявність сервітуту, обмежень прав у використанні ділянки, термін та умови його використання, в тому числі й терміни повернення, якщо ділянка надається в тимчасове користування або в оренду.

Крім того, в проекті розраховуються:

 • фактичні розміри збитків, які завдаються землекористувачеві;
 • втрати сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва;
 • умови використання родючого шару ґрунту на ділянці;
 • права вирубки рослинності на ній та її подальшого використання;
 • умови відновлення порушених меліоративних систем;
 • відомості, що стосуються кадастрової вартості ділянки землі.

Головною складовою будь-якого проекту землеустрою є графічна частина: креслення (плани) фактичного стану об'єкта, проектні плани, креслення обстежень, графіки, діаграми та ін. Текстова частина, зазвичай, містить завдання на проектування, визначальні показники проекту, пояснювальну записку, розрахунки, кошториси та інші документи.

Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Під час розробки та виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки необхідно виконуються наступні етапи

Виготовлення та погодження проекту відведення земельної ділянки у власність здійснюється в декілька етапів:

 1. Отримання дозволів

  Для розробки слід отримати дозвіл владних органів.

 2. Розробка

  Проект проходить всі стадії розроблення та опрацювання нашими фахівцями.

 3. Погодження

  Погодження проекту. Далі вся технічна документація погоджується державними органами, після чого відбувається затвердження.

 4. Затвердження

  Затвердження проекту землеустрою.

 5. Реєстрація

  Право землеволодіння реєструє державна реєстраційна служба.

 6. Передача проекту

  Після того як розроблення, затвердження, погодження виконано - ми здійснюємо передачу проекту землеустрою замовнику.

Як виготовляється проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки?

Приклад виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Документи, котрі необхідні для його розробки та виготовленя.

Проект землеустрою розробляється на підставі дозволу на розробку та відповідно до положень ст. 50 Закону України «Про землеустрій». Після отримання позитивного результату від місцевої влади чи органу місцевого самоврядування, або обласного управління ДГК, вам необхідно звернутися в нашу компанію. Для того щоб розпочати виготовлення проекту відведення ділянки землі, спеціалісти «Регіон Експерт Проект» повинні отримати наступні документи та заяву:

 1. Оригінал рішення про надання в користування або передачу у власність ділянки.

 2. Копія паспорту.

 3. Копія ідентифікаційного податкового номера.

 4. Викопіювання з техдокументації встановлення меж або генерального плану земельної ділянки.

Далі інженери «Регіон Експерт Проект» починають вивчати документи та графічні матеріали, які аргументують розмір та межі запроектованої до відведення ділянки землі. А ось як саме відбувається процес розробки проекту землеустрою:

 • на початку буде складено пояснювальну записку;
 • буде виготовлено кадастровий план та план відведення земельного угіддя, де буде окреслено межі обмежень та сервітутів;
 • буде прораховано площу ділянки та складено експлікації;
 • далі буде створено креслення з перенесенням рішень проекту в натуру;
 • отримані папери слід узгодити з місцевими органами держвлади.

Стане в пригоді! Якщо ви дістали дозвіл на розроблення документації із землеустрою, це ще не запорука того, що всі повинні цей проект затвердити й надати по ньому позитивні висновки. Під час розробки проекту, може спливти низка особливостей, котрі можуть постати стіною перешкод. Якщо не маєте часу та бажання перевіряти це самостійно – фахівці нашої компанії допоможуть з вирішенням цього питання швидко та якісно.

Скільки коштує проект землеустрою?

Остаточна ціна на проект залежить від значної кількості файторів для більш детальної інформації скористайтеся нашим калькулятором цін

Зазвичай початкова вартість робіт щодо виготовлення землевпорядного проекту в «Регіон Експерт Проект» складає 4400 грн. Вона формується відповідно до нормативів часу та витрат підприємства (в залежності від місця розташування, розмірів та складності об'єкта) та корегується індивідуально для кожного об'єкта.

Зверніть увагу! З землевідведенням під будівництво нерідко пов'язаний процес зміни категорії земельної ділянки та зміни дозволеного використання. Про ці роботи слід говорити окремо. Детальну консультацію щодо процедур зміни призначення, оформлення акту вибору земельної ділянки можна отримати online чи в нашому офісі, попередньо погодивши по телефону час консультації.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки – ціна

Кінцева ціна виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки формується під впливом декількох чинників: обсягу робіт, складності, терміну виконання. Ми рекомендуємо попередньо викликати нашого землевпорядника в бажане місце розташування ділянки та детально оцінити ситуацію, на підставі чого буде проведений точний розрахунок.

X

Замовляй online