Актуальні послуги з землевпорядкування від професіоналів

В Україні ринок земельних відносин відрізняється складністю та жорсткими вимогами щодо здійснення будь-яких операцій. Найбільш раціональне рішення – замовити проект землеустрою в спеціалізований компанії. «Регіон Експерт Проект» – надійний помічник у вирішенні питань, пов’язаних з оформленням документації та захистом прав землевласника або орендаря.

«Регіон Експерт Проект»: якісне вирішення ваших земельних питань

Оформлення землі: як оминути підводне каміння

Земля є одним із найцінніших ресурсів України, тому регулюванню цієї сфери держава приділяє пильну увагу. Щоб замовити технічну документацію на землю або в разі інших потреб краще за все звернутися до «Регіон Експерт Проект». Компанія надає актуальні послуги і гарантує якісне виконання наступних робіт:

 • Розробку технічної документації – необхідна для здійснення будь-яких операцій з землею та потребує підготовки специфічного пакету, який включає підтвердження меж ділянки, права власності, виготовлення схем, проектів, карт (атласів), тощо.
 • Законне оформлення земельної ділянки в разі отримання спадщини зі збором необхідного пакету документів, куди входять копія Державного акту, виданого попередньому власнику, нотаріально завірені копії підстави на володіння ділянкою. Також необхідні висновки та витяги, включаючи нормативну оцінку, генеральний план, тощо.
 • Приватизація землі є складною процедурою і вимагає ретельної підготовки. Замовити приватизацію земельної ділянки – ідеальне рішення. «Регіон Експерт Проект» виконує роботи з розробки документації, присвоєння кадастрового номеру та готує документи для відповідної реєстрації на право власності.
 • Виготовлення проектів неможливе без залучення вузькопрофільних спеціалістів, що розробляють цілий пакет документів, у тому числі, креслення, докладні схеми, узгодження з органами місцевого самоврядування.
 • Землеоціночні роботи мають велике значення – від якості виконання залежить оголошена номінальна вартість ділянки, що актуально при підготовці до продажу, розпаювання.

Чому необхідно замовляти саме у нас

 1. Точно в ціль

  Наша землевпорядна організація є вузькоспеціалізованою і старанно працює над питаннями, пов’язаними виключно із землевпорядкуванням та іншими земельними відносинами

 2. МИ — команда

  Кваліфікована команда Регіон Експерт Проект знайома з актуальною практикою проведення землепроектувальних робіт.

 3. Знаємо свій край

  Ми знайомі з особливостями грунтів Полтавщини, що гарантує максимально якісне та точне виконання замовлення.

 4. Сучасніть

  В своїй діяльності ми використовуємо новітнє обладнання, що, в свою чергу, забезпечує отримання першокласного результату.

«Регіон Експерт Проект» – якісні послуги та високий професіоналізм

Чесність і порядність у стосунках із замовниками – базові цінності «Регіон Експерт Проект». Організація високо цінує довіру клієнтів і докладає максимальні зусилля для розв’язання найскладніших завдань. Звернення до фахівців – гарантія:

 • виконання всіх робіт – якщо потрібно оформити спадщину чи провести зйомку – у відповідності до діючого законодавства й інших нормативних актів;
 • наявності у компанії необхідних дозволів і ліцензій;
 • уміння працювати з нестандартними та форс-мажорними ситуаціями;
 • своєчасного виконання замовлень.

Фахівці компанії уважно відслідковують усі законодавчі зміни та завжди володіють актуальною інформацією. А головне – досконало знають свою справу та готові прийняти найскладніший виклик.