Виготовлення кадастрового плану на земельну ділянку, проведення кадастрової зйомки

Замовити
кадастровий план земельної ділянки
4.4333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.43 (15 Голосів)
від ₴ 1500.00 грн. до ₴ 3500.00 грн.
від 1 до 30 днів

Кадастровий план – офіційна документальна форма, у якій відображений план землеволодіння та вказані графічні та семантичні відомості щодо земельних ділянок, які перебувають у безпосередній близькості.

Фахівці компанії «Регіон Експерт Проект» допоможуть отримати кадастровий план земельної ділянки у встановлені законодавством терміни в зручній для вас формі.

Коли очікувати результат?

Термін, у який буде оформлений кадастровий план до 30 днів

Вартість послуги

 • Отримання кадастрового плану – від 1500 грн.
 • Кадастрова зйомка – від 1500 грн.

З чим звертатися?

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний номер;
 • Правовстановчі папери та акт нового зразку із зазначенням кадастрового номеру

Публічна кадастрова карта знаходиться у вільному доступі. Отже, якщо у вас є кадастровий номер та мінімальні навички користування Інтернетом, то ви можете спробувати самостійно дістати викопіювання плану з кадастрової карти – неформальний план земельної ділянки лише за добу. Але на сайті Держземкадастру нерідко здійснюються заходи із усунення помилок, тому існує велика вірогідність того, що ви отримаєте неактуальну інформацію.

Оформлення офіційного документа, що має юридичну силу, займає більш тривалий час та потребує втручання спеціалістів. ТОВ «Регіон Експерт Проект» володіє штатом прекрасних фахівців, що спеціалізуються в таких справах.

Ми гарантуємо вам виготовлення та узгодження плану земельної ділянки на державній кадастровій карті згідно з усіма вимогами органів місцевого самоврядування. В нас ви можете замовити:

 1. Викопіювання з кадастрової карти (плану) або інші графічні матеріали.

 2. Інформацію державного земельного кадастру про право власності та речові права.

 3. Кадастрову зйомку та зразки планів кадастрової зйомки.

Що необхідно знати землевласникам під час проведення кадастрових операцій?

Під час проведення кадастрових операцій, котрій пов'язані з вашою земельною ділянкою, Вам також необхідно знати наступні закони та постанови з цього приводу, а саме...

Найважливіше, що варто знати власникам про розташування земельних ділянок на кадастровій карті території – це законодавча база, відповідно до якої здійснюється ця операція, а саме:

Згідно з цими документами існує встановлений порядок, відповідно до якого всі об'єкти нерухомості в нашій державі, в тому числі земля, повинні бути зареєстрованими у державному земельному кадастрі та отримати кадастровий номер.

Пам’ятайте! Земельний кадастр – це державна інформаційна система необхідних відомостей та технічної документації про правовий режим земель, їх розподіл за власниками, землевласниками, землекористувачами та орендарями категоріями земель за цільовим призначенням, а також про якісну характеристику та цінність земель.

Порядок ведення державного земельного кадастру висуває чіткі вимоги, згідно з якими, для того щоб здійснити будь-яку дію, котра передбачає відчуження землі, включаючи відведення земельної ділянки, успадкування, дарування, купівлю-продаж та інші, необхідний кадастровий план на цю ділянку.

Кадастровий облік – що це таке?

Будь-яке нерухоме майно повинно мати свій кадастровий номер та стояти на обліку

Облік нерухомого майна полягає в тому, що йому присвоюється кадастровий номер. Ці неповторні цифри юридично доводять, що нерухомість існує, отже ви маєте право нею розпоряджатися.

Кадастровий облік – певні послідовні дії, вироблені спеціальним органом державної реєстрації – Держземкадастром (ДЗК), який уповноважений займатися внесенням відомостей про об'єкт нерухомості до державного реєстру. Тобто дані відомості є свідченням існування об'єкта, на підставі яких видається кадастровий план на земельну ділянку або інший об'єкт нерухомості.

Що таке кадастровий план та для чого він потрібен?

Для того щоб інформація в державному земельному кадастрі про право власності та речові права на земельну ділянку були занесені вірно небхідно виготовити кадастровий план території

Отже, кадастровий план території – це технічна документація, без якої неможливо поставити землеволодіння на кадастровий облік. Він показує всі характеристики об'єкта та доводить його реальне існування. Маючи його, ви отримуєте докладний опис, завдяки якому ви відповісте на будь-яке питання, котре стосується вашої земельної ділянки.

Кадастровий план знадобиться:

 • для оформлення права власності;
 • при прокладенні інженерних комунікацій;
 • для будь-яких фінансових операцій з нерухомістю.

Підготувати його можна як в електронному, так і в паперовому вигляді. Офіційна форма кадастрового плану складається з п’яти основних частин, які доповнюють одна одну:

Загальна інформація про ділянку

Одна із основних частин кадастрового або чергового кадастрового плану це — загальна інформація про земельну ділянку

Ця частина містить текстовий опис території із зазначенням інформації про місцезнаходження та характеристики ділянки:

 • номер земельної ділянки;
 • номер кадастрового плану;
 • межі та площа;
 • правовласник;
 • дата та мета реєстрації.
 • 1
 • етап

План ділянки

В цій частині знаходиться план меж земельної ділянки (креслення), який надає уявлення про форму та межі території, охоплювану площу землі на плані та розміри території, а також відображує інженерні об'єкти в межах кордонів території та їх характеристики.

 • 2
 • етап

Текстова інформація про особливості розташування об'єкта

Неменш важливим етапом під час розробки чергового кадастрового плану є текстова інформація стосовно вказаної земельної ділянки

У цьому розділі міститься текстовий опис нюансів розташування земельної ділянки. З яких міркувань межі території прокреслено саме так? Як залежать межі ділянки від рельєфу місцевості, та які чинники ще мали вплив на їх обриси?

 • 3
 • етап

Опис, присвячений розподілу ділянки

Під час проведення кадастрових робіт територію нерідко зонально поділяють, розмежовують на частини, що розрізняються за призначенням земельних ділянок або за типом розташованих на них структурних об'єктів.

 • 4
 • етап

Схема, що дозволяє скласти наочне уявлення про розташування об'єкта

Розробка меж розташування земельної ділянки є не менш важливим фактором під виготовлення кадастрового плану

Це креслення більш дрібного масштабу. Воно відображує розташування земельної ділянки щодо сусідських угідь.

 • 5
 • етап

Зверніть увагу! Кадастровий план не має обмеженого терміну дії. Його доведеться міняти тільки в разі зміни самої ділянки, наприклад якщо її розмежували на кілька частин або об'єднали з сусідньою. Відтак кожна нова земельна ділянка отримає новий кадастровий номер, й буде сформовано нову справу з новим планом.

Геодезичні роботи

Необхідною складовою під час проведення кадастрових операцій, в тому числі виготовленні кадастрового плану, стосовно земельних ділянок є геодезичні роботи

Кадастрові та геодезичні роботи є тим самим необхідним етапом, проведення якого надає об'єкту нерухомості статус об'єкта права.

Геодезичні роботи – це комплекс заходів, що включає в себе збір та систематизацію в документальному вигляді всіх відомостей про земельну ділянку з наступною передачею всіх матеріалів до Держгеокадастру.

Початком проведення даного типу робіт є кадастрова зйомка, яка передбачає дослідження наявної земельної нерухомості, а також суміжної території.

Топографічна зйомка

Топографічна зйомка – це також частина кадастрових робіт, що здійснюються безпосередньо на місцевості, на підставі попередньо складеного техзавдання, при використанні відомостей про ділянку, отриманих з державного земельного кадастру.

Топографічна зйомка являє собою комплекс топографічних робіт, що проводяться фахівцями нашої фірми, для побудови топографічного плану місцевості, на якому будуть відображені рельєф, картографічне зображення ситуативних елементів, планування місцевості, існуючі споруди та будівлі з технічними характеристиками нанесених на план об'єктів. Певні види топозйомки застосовуються до тих чи інших практичних ситуацій, які вимагають документального забезпечення, наприклад:

 1. Реорганізація ділянки.

 2. Отримання дозволу на будівництво.

 3. Проведення комунікацій, автошляхів.

 4. Оформлення прирізок та ін.

Замовникові видається топографічний документ з поясненнями у вигляді топографічного плану земельної ділянки масштабу 1:1500, виконаного у формі карти-схеми, з додатками текстового матеріалу. Завдяки використанню найсучаснішого обладнання та комп'ютерних технологій, ми забезпечуємо надання топографічного плану як в паперовому, так і в електронному варіантах.

Корисно знати! Іноді громадяни з метою економії намагаються створити топографічний план самотужки. Практично такі дії припустимі, але варто зауважити, що ініціатори самостійної зйомки не мають професійного обладнання, що відрізняє їх від досвідчених фахівців. Без належної кваліфікації, а головне – без наявності потрібного обладнання, топографічний план не буде відповідати вимогам, що встановлені законом, й не отримає можливості посвідчення в адміністрації або ДЗК. Його припустимо підготувати лише для власного використання. Наприклад, для розмітки будівель або інших зон.

Створення зйомочної основи

Необхідною складовою під час проведення кадастрових операцій, в тому числі виготовленні кадастрового плану, стосовно земельних ділянок є кадастрова зйомка

Топографічну зйомку здійсняють з точок місцевості, положення яких відоме в ухваленій системі координат. Створення зйомочної основи при топозйомці виконують, коли на ділянці недостатня кількість таких точок. Зйомочна основа – це мережа спеціально встановлених геодезичних знаків, від яких фахівці проводять детальний вимір для отримання координат необхідних точок меж будівель, доріг, земельних ділянок та інших об'єктів в залежності від завдання клієнта.

При реалізації цієї послуги на місці закладаються точки знімальної основи, за результатами робіт складається каталог координат та висот точок знімальної основи. Високоточні прилади співробітників ТОВ «Регіон Експерт Проект» допоможуть створити знімальну основу в найкоротші терміни та з високою точністю.

Черговий кадастровий план

Необхідною складовою під час проведення кадастрових операцій, в тому числі виготовленні кадастрового плану, стосовно земельних ділянок є черговий кадастровий план, кадастрового кварталу

Черговий кадастровий план – це документ, що складається з розділів, кожен з яких відображує відомості про місце розташування та межі врахованих земельних ділянок одного кадастрового кварталу. На черговому кадастровому плані оперативно, у міру надходження, відображають відомості про становище на місцевості.

Наші спеціалісти постійно мають актуальні відомості по більшості кадастрових кварталів, регулярно запитуючи їх в головному управлінні Держземкадастру в Полтавській області.

X

Замовляй online