Поділ-об'єднання земельних ділянок різної форми власності

Замовити
Поділ земельних ділянок
4.2692307692308 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.27 (13 Голосів)
від ₴ 1500.00 грн. до ₴ 2200.00 грн.
від 1 до 3 місяців

Виготовлення технічної документації щодо подіу-об'єднання земельних ділянок різної форм власності може знадобитися будь-якій фізичній або юридичній особі, у власності якої знаходиться індивідуально визначена земельна ділянка. Проходження поділу земельної ділянки може знадобитися при продажу частини ділянки, її даруванні, тощо.

Виготовлення технічної документації по поділу земельної ділянки має виконувати наша або подібна організація, яка має на це ліцензію необхідних фахівців та сертифікованих землевпорядників. При виготовленні технічної документації щодо поділу наші спеціалісти «стоять» на стороні бажань замовника та враховують всі нюанси (підводні камені) даної процедури.

Увага! Основна наша відмінність серед інших землевпорядних організації, котрі діють на території Полтавської області це — повне супроводження замовника до отримання позитивного результату.

Час виконання замовлення

Виготовлення технічної документації поділу земельної ділянки виконується в суворій відповідності до діючих нормативних актів. Його виготовлення триває в середньому 1-3 місяці. Згідно чинного законодавства технічна документація може бути виготовлена в термін до 6 місяців.

Вартість виконання послуги

Вартість виготовлення технічної документації щодо поділу формується на підставі складеного за державними розцінками кошторису в межах від 1500-2200грн. На дану ціну впливає значна кількість факторів: район розташування земельної ділянки, площа, кількість власників тощо.

Необхідні документи

 • паспорт та ІПН власника ділянки – фізичної особи;
 • нотаріально засвідчена заява про поділ;
 • договір оренди, якщо такий укладено, і нотаріально засвічені дозволи на поділ орендарів;
 • документи на будівлю;
 • детальніше див. ст. 56 Закон України «Про землеустрій».

Поділ земельної ділянки відбувається тільки за ініціативою її власника або за рішенням суду. Зміна цільового призначення відбуваються при необхідності тільки після її поділу і отримання нового кадастрового номеру. Поділ земельної ділянки між співвласниками відбувається після досягнення взаємної згоди щодо лінії розподілу.

Поділ земельної ділянки між співвласниками

Що необхідно зробити під час поділу землі між співласниками

Якщо земельна ділянка знаходиться у власності кількох фізичних осіб, подружжя, потрібні всі паспорти та ідентифікаційні коди, а також нотаріально засвічений договір щодо поділу. Якщо щодо поділу існує суперечка, то потрібно звернутися до суду щодо виділення окремої частки земельної ділянки в натурі.

В процесі судочинства має бути виконана технічно-земельна експертиза про можливість поділу земельної ділянки і про варіанти цього поділу. На підставі Висновку експертизи суд виносить Рішення, яке стає підставою для виготовлення проекту поділу та визначення меж в натурі. Якщо по результатам експертизи виноситься висновок щодо неможливості поділу, то суд може присудити компенсацію одній із сторін суперечки.

Поділ земельної ділянки комунальної власності

Що необхідно зробити під час поділу земельної ділянки комунальної власності

Поділ земельних ділянок комунальної власності відбувається на підставі дозволу Ради відповідного рівня на складання землевпорядної документації щодо поділу або об’єднання в одну ділянок після поділу.

При поділі наданої в оренду земельної ділянки комунальної власності, після внесення нових відомостей в Реєстр речових прав на кожну новоутворену земельну ділянку знову укладається договір оренди.

Важливо! Для поділу земельної ділянки, яка знаходиться у приватній власності фізичної або юридичної особи не потрібна згода будь якого органу місцевого самоврядування!

Порядок поділу земельної ділянки в 2017 році

Укладання договору та надання необхідних документів для поділу земельної ділянки

Перед початком проведення всіх операцій пов'язаних із поділом земельної ділянки, необхідно укласти договір з відповідною землевпорядною організацією

З кожним замовником наша організація укладає договір на виконання технічної документації що поділу земельної ділянки. Договір укладається після перевірки можливості виконання вимог замовника, представлення ним всіх необхідних документів, узгодження вартості робіт.

 • 1
 • Етап

Геодезична зйомка на місцевості та розробка технічної документації

На підставі визначеної межі розподілу працівники нашої організації виконують на місцевості зйомку меж новоутворених ділянок. Границя ділянок закріплюється межовими знаками. По даних натурної зйомки виготовляється технічна документація, яка стане підставою для реєстрації та присвоєння нових кадастрових номерів. Технічна документація складається в електронній формі та переноситься на паперовий носій. Один примірник віддається замовнику.

 • 2
 • Етап

Державна реєстрація новостворених земельних ділянок

Після закінчення виконання, технічної документації щодо поділу земельних ділянок, подається державному реєстратору відповідного органу Держгеокадастра з заявою щодо реєстрації новостворених ділянок.

Пакет подання містить наступні документи:

 • заява власника, документи, що посвідчують особу заявника – паспорт та ідентифікаційний код;;
 • підстава для подання –Державний акт на земельну ділянку або рішення селищної ради чи суду ,технічна документація в електронному та паперовому вигляді;
 • квитанція про оплату послуг з державної реєстрації

На протязі 14 днів державний реєстратор розглядає отриману технічну документацію та супровідні документи та виконує реєстрацію земельних ділянок в базі ДЗК. В результаті уповноважена особа або сам власник отримує необхідну кількість Витягів з державного земельного кадастру на кожну ділянку з зазначеними в них кадастровими номерами.

 • 3
 • Етап

Внесення відомостей в Реєстр речових прав

Після отримання всіх необхідних землевпорядних документів для поділу земельної ділянки треба виконати наступне

З отриманими витягами необхідно звернутись до Центру адміністративних послуг щодо внесення відомостей в Реєстр речових прав. На цьому етапі подаються Витяги державного земельного кадастру, квитанція про сплату, заява, паспорт, ІПН, підстава для виникнення поділу Державний реєстратор обробляє отримані документи та проводить реєстрацію і видає нові Витяги з Державного реєстру речових прав в паперовому вигляді.

 • 4
 • Етап

Важливо! Наша організація готова виконати поділ земельних ділянок, які перебувають в будь-якій власності по конкурентним цінам, з суворим дотриманням нормативних вимог щодо технічної документації із землеустрою та в найкоротші строки. Ви завжди можете звернутись до нас за будь-якими роз’ясненнями та уточненнями на кожному етапі поділу земельних ділянок і ми відповімо на всі ваші питання!

X

Замовляй online