Розробка та виготовлення проекту землеустрою

Замовити
Проекти землеустрою
4.0555555555556 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.06 (18 Голосів)
від ₴ 3500.00 грн. до ₴ 4400.00 грн.
від 1 до 6 місяців

Час виконання замовлення

В рамках розробки проекту для землевпорядкування застосовуються оптимальні схеми для розробки та реєстрації. В середньому термін виконання послуги займає від одного місяця. Індивідуальний підхід та специфіка кожної конкретної ситуації дозволяють коригувати часові рамки.

Вартість виконання послуги

Ми пропонуємо здійснити замовлення та виготовлення проекту землеустрою по найбільш вигідних тарифах. Опираючись на потреби клієнта, переліку потрібних послуг та специфіку конкретної ситуації, визначається ціна роботи спеціалістів, котра буде сугубо об'єктивною та правильною.

Необхідні документи

Працівник нашої служби звернеться за подачею певних документів, серед яких:

 • Заповнена заява;
 • Копія паспорту, ідентифікаційного номеру;
 • Схематичний план території та решта графічних матеріалів при наявності;
 • Документи на ділянку;

Згідно із термінологією, проект землеустрою – спеціальний вид землевпорядної документації, що розробляється відповідною організацією. Необхідність цієї розробки є актуальною для багатьох землевласників, тому замовлення та виготовлення проекту землеустрою користується попитом серед громадян.

Послуги наших спеціалістів у цій сфері необхідні в багатьох випадках, що включає зміну цілей призначення землі або її перше відведення. Порядок оформлення даної документації включає її розробку та подальше погодження у компетентних органах – в самоврядуванні, державній адміністрації, а також в місцевому Управлінні архітектурним контролем і Державному кадастрі.

Замовлення та розробка проекту землеустрою включає оформлення відповідних актів, що надає дозвіл на відведення землі, яке не суперечить діючому законодавству. Отримання погоджень доступно на підставі наявності певного переліку документів. Наші спеціалісти супроводжують процес оформлення проектних документів, що значно спрощує їх реєстрацію.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Ледь не найбільш актуальними документами даної сфери є проектування документації на відведення землі. Виконавцем може бути особа, яка уповноважена на топографічні заходи та процедури для землевпорядкування. Розробка відбувається на підставі звернення громадянина та подачі переліку документів.

В якості актуального проект відведення земельної ділянки позиціонується для:

 1. Відчуження

 2. Відведення із категорії комунальної або навіть державної власності

 3. Зміни цільового призначення

 4. Здачі в оренду або володіння

 1. Забезпечення еколого-економічного обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь земельних ділянках с/г призначення

 2. Щодо поліпшення сільськогосподарських угідь

 3. По рекультивації порушених земель

 4. Топографо-геодезична зйомка для містобудівних потреб

Між замовником та виконавцем оформляється договір на замовлення та виготовлення проекту землеустрою. В процесі розробки організовується співпраця з клієнтом і природоохоронними органами, відділом містобудування, архітектурного контролю та культурного спадку. Проводиться державна експертиза доступних проектних документів, після чого відбувається подальше затвердження.

Оформлення проекту передбачає подачу багатьох документів. Серед них є ті, на підставі яких здійснюється відвід землі. Перед початком оформлення документи ретельно аналізуються, перевіряється їх повнота та достовірність. В процесі розробки можуть знадобитись додаткові матеріали, які присутні у замовника. Для відведення попередньо визначаються земельні користувачі, вимірюється площа та її межі. Спеціалісти складають спеціальний план, на підставі якого оформляється відведення.

В землевпорядкуванні присутня певна текстова документація, що включає пояснювальну записку, кадастрову інформацію, рішення, накази та інше. Часто юридичні тонкощі оформлення процедури відведення залишаються невідомими для звичайного громадянина, тому передбачена можливість співпраці із нашими спеціалістами у питаннях землеустрою та замовлення відповідних послуг.

X

Замовляй online