Об’єктивна ціна – найкращий результат

Більше 2500 задоволених клієнтів за рік

Компанія Регіон Експерт Проект велику увагу приділяє своєчасному та адекватному ціноутворенню для спектру послуг з розробки та виготовлення землевпорядної документації, зміни цільового призначення, геодезичних робіт, топографічної зйомки, оформлення спадщини та інших послуг, представлених нашою компанією.

Платня за наші послуги і якість виконаних робіт зумовлюють те, що Регіон Експерт Проект є одним з лідерів на ринку земельних послуг в Полтавській області. При формуванні прайсу ми враховуємо велику кількість чинників: бажані строки проведення робіт, чинне законодавство, вимоги місцевих органів, розміщення об’єктів, об’єм роботи. І звичайно, для сталих замовників діє система знижок! Тому, будьте впевнені: ціни на землевпорядні роботи приємно Вас здивують!

Ви завжди зможите повернути гроші, якщо Ми не виконаємо якісно свої послуги * Надається можливість оплатити послугу в розстрочку 50% (2200грн. відразу, 2200грн. по закінченню)!

Увага! Ціна на відповідні послуги може відрізнятися від заявленої, адже на це впливає значна кількість чинників, тому більш об'єктивну ціну ви можите дізнатися по телефону або за цим посиланням. Нижче представлений калькулятор цін для можливого розрахунку та орієнтування необхідної суми затрат.

Калькулятор цін

Вартість послуги становить:

Від 0 грн

X

Замовляй online